تازه‌های نشر دانشگاه آزاد اسلامی لارستان؛
«مراقبت‌های اورژانسی ورزشی» ترجمه و چاپ شد
زمان انتشار: 24 مرداد 1399 ساعت 17:32:29
تعداد بازدید: 402
کتاب مراقبت‌های اورژانسی ورزشی توسط یک خانواده دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان ترجمه و چاپ شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، غلامعباس واحدپور معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و رئیس آموزشکده سما لارستان با همراهی خانواده خود، حمیرا اسماعیلی همسر و علیرضا واحدپور فرزند و دانشجوی ترم آخر رشته پرستاری این واحد دانشگاهی کتاب مراقبت‌های اورژانسی ورزشی را ترجمه و چاپ کردند.
 
چاپ کتابی برای مراقبت‌های ویژه ورزشکاران کودک
 
غلامعباس واحدپور اظهار کرد: این کتاب برای نخستین‌بار در ایران ترجمه شده و دارای مفاهیم و کاربردهای ضروری برای دانشجویان رشته پرستاری است و امید می‌رود که بتواند به‌عنوان یکی از کتب مهم و کاربردی مورد استفاده بسیاری از دانشجویان رشته پرستاری، تربیت‌بدنی و مربیان ورزشی واقع شود.
 
وی ادامه داد: این کتاب مشتمل بر ۱۷ فصل با عناوین علمی و جذاب است که می‌توان به مراقبت‌های ویژه ورزشکاران کودک، جوان معلول و سالمند و ارزشیابی شرایط اورژانسی در ورزش و مفاهیم مراقبتی در مدیریت ورزشکاران آسیب‌دیده اشاره کرد.
 
معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان خاطرنشان کرد: در این واحد دانشگاهی ظرفیت‌های خوبی وجود دارد و بسیاری از دانشجویان این واحد دانشگاهی در سطح بالایی از معلومات علمی قرار دارند که می‌توان از این ظرفیت در نگارش و ترجمه کتب تخصصی رشته‌های که در آن مشغول به تحصیل هستند، استفاده کرد.
 
دانشجویان سرمایه‌های حقیقی کشور هستند
 
علیرضا واحدپور دانشجوی رشته پرستاری و یکی از مترجمان این کتاب، خودباوری و توجه به استعدادهای درونی را یکی از عوامل موفقیت جوانان دانست و گفت: بدون تردید جوانان و دانشجویان سرمایه‌های حقیقی و واقعی این کشور هستند و اگر به توان‌های علمی خود اعتماد و اتکا کنند؛ می‌توانند منشأ خدمات خوبی برای کشور و جامعه علمی باشند.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال