برنامه های اجرا شده به مناسبت «عید غدیر» توسط معاون فرهنگی شهردار لار تشریح شد
زمان انتشار: 25 مرداد 1399 ساعت 06:02:26
تعداد بازدید: 199
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، معاون فرهنگی و اجتماعی این شهرداری درباره برنامه های اجرا شده در عید غدیرخم گفت: همزمان با هفته امامت و ولایت، ویژه برنامه های مختلفی با همکاری حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار و پایگاه مقاومت شهید اسماعیل شاکری، پایگاه مقاومت شهید مجید همنشین فرد و موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) لارستان در سطح شهر برگزار شد.
محسن زارع با اشاره به اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی مختلف اظهار کرد: در روزهای جمعه و شنبه هفته گذشته در «خیابان ساحلی» شهر قدیم لار و همچنین کوچه ها و محله های سطح شهر اقدام به برگزاری سرود میدانی با همکاری پایگاه مقاومت شهید اسماعیل شاکری کردیم.
 
وی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های ما، برگزاری «مسابقه بزرگ غدیر» در سه بخش «عکاسی ویژه نوجوانان، ۹ تا ۱۵ سال»، «مولودی خوانی ویژه نونهالان زیر ۹سال» و «فضاسازی موضوعی و مفهومی خطبه غدیر برای عموم مردم» با همکاری پایگاه مقاومت شهید مجید همنشین فرد بود که مورد استقبال قرار گرفت.
 
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری لار با تاکید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی گفت: برای شناساندن بهتر واقعه غدیر و مسئله امامت به نسل جوان، مسابقه کتابخوانی «آیات ولایت در قرآن، ویژه افراد ۱۵سال به بالا» را با همکاری موسسه قرآنی فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س) لارستان اجرا کرده که آزمون آن صبحِ روز پنج شنبه، ۱۶ مرداد، به صورت آنلاین و تستی برگزار شد.
 
زارع خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه ها می توان به مسابقه ی «مشاعره به مناسبت عید غدیر» از طریق واتساپ، در ۱۷ مردادماه و مسابقه غدیر «تعریف واقعه غدیر به زبان لاری ویژه کودکان ۷ تا ۱۰سال» با همکاری پایگاه مقاومت خواهران شهید شاکری لار اشاره کرد.


سید کامران    علوی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال