بیش از ۱۵۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح بصیرت عاشورایی ( شمیم حسینی) از محل موقوفات منطبق لارستان بین نیازمندان توزیع می شود
زمان انتشار: 4 شهريور 1399 ساعت 11:10:12
تعداد بازدید: 76
بیش از ۱۵۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح بصیرت عاشورایی ( شمیم حسینی) از محل موقوفات منطبق لارستان بین نیازمندان توزیع می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان به همراه احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، محمد قاسم پور رییس اداره اوقاف و امور خیریه لارستان و ابراهیمی زاده رییس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان از محل آماده سازی بسته های معیشتی واقع در حسینیه آقا کاظمی شهر لار بازدید کرد.
 به گفته محمد قاسم پور رییس اداره اوقاف و امور خیریه لارستان این بسته های معیشتی در قالب طرح بصیرت عاشورایی ( شمیم حسینی) از محل موقوفات منطبق لارستان تهیه شده است.
 
وی ادامه داد: توزیع این بسته ها توسط هیات مذهبی رایت المهدی، مرکز افق امامزاده حضرت میر علی ابن الحسین(ع) و مرکز خیریه مستقر در اداره اوقاف و امور خیریه لارستان انجام میشود که در دهه اول ماه محرم بین اقشار نیازمند و آسیب دیده، به خصوص آسیب دیدگان اقتصادی از بیماری کویید ۱۹ این شهرستان توزیع می شود.
 
قاسم پور با بیان اینکه علاوه بر این مساعدت ۲ تن برنج به هیاتهای عزاداری لارستان هم در دستور کار است، تصریح کرد: مشارکت در طرح هر خانه یک حسینیه نیز در این ایام در حال برگزاری است. رئیس اداره اوقاف وامور خیریه لارستان این را هم گفت که مساعدت به روحانیون مستقر و فعال در ایام محرم ۹۹ نیز یکی دیگر از برنامه های این اداره است.
 
گفتنی است ارزش هر یک از این بسته ها بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزارتومان و شامل برنج، مرغ، روغن، رب گوجه، ماکارونی، حبوبات، ماسک و مایع ضد عفونی کننده دست است.
 
فرماندار ویژه لارستان ضمن تقدیر و تشکر از اداره اوقاف و امور خیریه لارستان و خیرین عزیز شهرستان و بخصوص واقفین موقوفات لارستان، در سخنانی بیان کرد: خیرین همواره دست گیر و یاری رسان شهروندان هستند و باید ترویج فرهنگ مشارکت و وقف با مضامین اجتماعی را در سطح شهرستان همچنان توسعه داد.
 
فرماندار ویژه لارستان در پایان بازدید امروز پای صحبتهای جوانان هیاتی نیز نشست و چند دقیقه ای نیز به انتقادات و پیشنهادات جوانان پاسخ داد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال