آیین افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهرداری جویم
زمان انتشار: 9 شهريور 1399 ساعت 19:53:36
تعداد بازدید: 91
آیین کلنگ زنی و افتتاح پروژه های شهرداری جویم به ارزش ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال،با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان،معاونت عمرانی فرمانداری،امام جمعه، بخشدار،شهردار، شورای اسلامی شهر جویم و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان و بخش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر جویم، در چهارمین روز از هفته دولت،شهرداری جویم روز پر کاری پشت سر گذاشت وسه پروژه را افتتاح  و کلنگ زنی نمود.
 
در این آیین،ابتدا میدان بهار نارنج به متراژ ۵۰۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال افتتاح و پس از آن کلنگ فاز دوم بلوار ۳۰ متری حافظ به طول ۲۵۰ متر  و هزینه ای بالغ بر ۵میلیارد ریال به زمین زده شد و در پایان نیز خیابان ۲۴ متری سردار شهید سلیمانی(کمریندی) به طول ۷۰۰ متر  و با هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
 
در این آیین که شروع آن با حضور مسئولین در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام والای شهدا صورت گرفت،جلیل حسنی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان از عملکرد  شهرداری و شورای اسلامی شهر جویم در اجرای پروژه های عمرانی-خدماتی تقدیر و تشکر نمود.
 
شایان ذکر است در حاشیه این مراسم،سه نفر از کارکنان شهرداری که در اجرای پروژه ها همکاری نموده اند نیز توسط شهردار مورد تقدیر قرار گرفتند.
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال