با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان؛
زنگ آغاز سال تحصیلی در آموزشگاه فرزاد بنی زمان شهر لار به صدا درآمد
زمان انتشار: 15 شهريور 1399 ساعت 09:14:41
تعداد بازدید: 88
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان و دیگر مسوولان شهرستان، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، درآموزشگاه فرزاد بنی زمان این شهرستان نواخته شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در شروع سال تحصیلی جدید صبح امروز، طی مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، جاهدی فرماندهی سپاه، اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش، معاونین وی، خلیفه جانشین فرماندهی انتظامی، دکتر یگانه معاون دانشکده علوم پزشکی، محمدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و حجت الاسلام خاوری نژاد معاون حوزه علمیه شهرستان، بصورت نمادین، زنگ مهر، به نمایندگی از 277 واحد آموزشی تحت پوشش معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان، با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، درآموزشگاه پسرانه فرزاد بنی زمان این شهرستان به صدا درآمد.
 
قرائت شعر و مقاله ، پخش کلیپ بوی ماه مهر، از دیگر برنامه های این مراسم بود. سپس دانش آموزان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی بصورت منظم از زیر کلام الله مجید عبور کردند و هریک وارد کلاس های درس خود شدند.
 
گفتنی است در این روز 24 هزار و 862 دانش آموز دختر و پسر لارستانی نیز شروع سال جدید را گرامی داشتند که از این تعداد 2 هزار و 352 دانش آموز پایه اول هستند که با نام خدای تبارک و تعالی در بیش از 1270 کلاس درس حاضر شدند.
 
اضافه می گردد که مراسم مشابهی نیز در مدارس بخش های بیرم، جویم، بنارویه، صحرای باغ و شهرها و روستاهای بخش مرکزی لارستان نیز برگزار گردید.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال