کرامت الله بلوچی
تلاش زیاد اهل فرهنگ لارستان برای مطالبه ای اندک
زمان انتشار: 17 شهريور 1399 ساعت 20:01:58
تعداد بازدید: 71
مطلب زیر را کرامت الله بلوچی نویسنده و فعال اجتماعی اهل جویم در نقد عملکرد مسئولان در خصوص مدیریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان نگاشته اند. توجه کاربران صحبت نیوز را به آن جلب می کنیم:
سلام و عرض ادب جناب مهندس علیشیر کاندیدای محترم دوره یازدهم مجلس (ومدیر فعلی دفتر نماینده محترم مجلس در لارستان)
 
ضمن سپاس از توضیحات جنابعالی پيرامون تمديد مأموريت ويا انتقال جناب مهندس حجتي(كه خوشبختانه حمايت جدي هنرمندان شهرستان بعنوان مهمترين عقبه ي حمايتي ِ قابل قبول جهت ابقاءايشان با خود دارند) و با توجه باینکه بنده جزء نيروهاي با سابقه انتقال موقت به وزارت كشور بوده و در اينمورد از تجربه اي حداقلي برخوردارميباشم بعرض مي رسانم عليرغم وجود مشكلاتي كه در تمديد اينگونه نقل و انتقالات(مأموريتهاي)كارمندان از وزارت متبوع به ساير وزارتخانه ها مترتب هست...! و با اطلاع از اينكه ،اين موضوع قبل از ارتباط با نماينده مردم.! جزء شرح وظايف بالاترين مقام اجرايي(فرماندارشهرستان) تعريف گرديده است...!
 
اما بهيچ عنوان رافع و نافي حمايتهاي محكم نماينده مردم بعنوان وكيل المله نبوده وبنظر ميرسد با پيگيريهاي مداوم و مبتني بر سخت كوشي وتلاش هاي وقفه ناپذير نماينده محترم مجلس كه بنده مطلوبترين مسير آنرا استفاده از ظرفيت نمايندگي شخص ايشان و بموازات آن كمك گرفتن از ساير نمايندگان،خاصه وكلاي باسابقه ي چندين دوره نمايندگي(كه اصطلاحأهمواره دههاكارت نمايندگان در جيب خود داشته و منبع ُمخزن اعتبار سياسي ،قدرت نفوذفوق العاده بويژه در رأي اعتماديا عكس آن و سؤال از وزيران و از طراحان اصلي استيضاح آنان ميباشند)بويژه با همراهي و مساعدت نماينده پيشين (كه سابقه ي رياست كميسيون فرهنگي مجلس دارا هستند! ) و همچنين بهره مندي از ظرفيت شخصيت هايي همچون جناب بروجردي ديگر كانديداي مطرح ِكشور شمول(اين دوره لارستان) و نهايتأ تكميل حلقه هايي از لابي هاي گسترده و تأثير گذار و مضافأ رايزني هاي ممتدبا روابط عمومي قوي توأم با استدلال متقن و اصرار ُ ابرام بر اين واقعيت كه در حال حاضر خير الموجودين جهت تصدي اين مسؤليت مهم (بويژه با عنايت به عملكرد مطلوب،بدور از حساسیت و رضايت مندانه ي ایشان که مورد قبول و حمایت آحاد اجتماع و قاطبه ي هنرمندان(اهل علم،اصحاب رسانه و اهالي قلم دور)قرار گرفته است ...!
 
صدور حکم انتقال دایم و یا حداقل تمدید مأموریت جناب مهندس حجتی (این مدیر شایسته بومی...! ) چندان دور از انتظار و خارج از دسترس نخواهد بود...!
 
با نهایت احترام کرامت ا... بلوچی /جویم
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال