رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان:
فراهم‌کردن شرایط تحصیل دانشجویان راهبرد قطعی دانشگاه است
زمان انتشار: 26 شهريور 1399 ساعت 15:23:25
تعداد بازدید: 89
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان فراهم‌کردن شرایط مناسب به‌منظور تحصیل و تراكنش‌های آموزشی، مالی و ... برای دانشجویان را هدف و راهبرد قطعی این واحد دانشگاهی دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، مهدی زارع در جلسه مشترک مسئولان حوزه فناوری و آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اظهار كرد: با توجه به اینكه سامانه آموزشیار جایگزین سامانه سیدا می‌شود؛ ضروری است كه تمام تمهیدات و مقدمات برای انجام هرچه بهتر این پروسه مهم اندیشیده شود.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان ادامه داد: كاركنان توانمند آموزش در شروع ترم جدید لازم است با آسیب‌شناسی شرایط موجود و شناخت ایرادها، پیشنهادهای اصلاحی خود را به معاون مربوط اطلاع داده تا اصلاحات لازم در این‌مورد سریعاً انجام شود.
 
زارع متذكر شد: با توجه به اینكه در ترم گذشته آموزش دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به‌صورت مجازی بوده و بار اصلی مسئولیت بر دوش كاركنان حوزه فناوری است؛ لازم است از همكاران ساعی این حوزه تقاضا شود با جدیت و ممارست بیشتر باعث ارتقای رضایتمندی  بین همكاران شده و شرایط مناسبی را به‌منظور تحصیل و تراكنش‌های آموزشی، مالی و... برای دانشجویان فراهم آورند؛ چراکه این هدف، راهبرد قطعی واحد دانشگاهی لارستان است.
 
در این جلسه ابراهیم زرگرپور مدیر حوزه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه و ابراز امیدواری كرد با پشتكار و همكاری کارکنان توانمند این حوزه، مشكلات به حداقل ممکن برسد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال