پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان بمناسبت هفته نیروی انتظامی
زمان انتشار: 13 مهر 1399 ساعت 10:27:50
تعداد بازدید: 88
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی هفته ناجا را به فرماندهی، افسران، درجه داران، سربازان،کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و سبز قامتان عرصه نظم و امنیت تبریک گفت. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
نیروی انتظامی نهادی برخاسته از مردم و برای مردم است و نقش برجسته ای را در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی ایفا می کند.
 
امروز پلیس با رویکرد جامعه محوری و تکیه بر اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی، به عنوان پلیسی هوشمند توانسته جایگاه بسیار خوبی را در میان مردم و شهروندان داشته باشد که ثمرات این تعامل را می توان در ارتقای مشارکت عمومی در تامین امنیت پایدار جامعه و امین مردم مشاهده کرد.
 
بی شک نيروي انتظامي همواره اقتدار، عزت، اخلاق مداري و همراهي با مردم را سرلوحه كارهاي خود قرار داده است و امروز به عنوان مظهر اقتدار جمهوري اسلامي ايران نقش بارزي در برقراري نظم، آرامش و امنيت در كشور ايفا مي نمايد و تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران همواره مشحون و مملو از افتخارها و سربلندی‌هایی است که صفحات این کتاب درخشان به واسطه رشادت‌های فرزندان مؤمن، جان بر کف و انقلابي این مرز و بوم رقم خورده است.
 
یقیناً، همراهی، همدلی و همکاری مردم با نیروی انتظامی، شرط لازم در ایجاد و حفظ امنیت در جامعه است و لازم است نیروهای خدوم و تلاشگر نیروی انتظامی نیز همچون گذشته با رعایت ضوابط ومقررات در چارچوب های مشخص قانونی زمینه جلب اعتماد بیشترمردم را به این نیروی ارزشمند و انقلابی فراهم نمایند.
 
اینجانب ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گرانقدر و والامقام انقلاب اسلامي و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرا رسیدن هفته ناجا را به فرماندهی، افسران، درجه داران، سربازان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در منطقه لارستان بزرگ تبریک گفته و مراتب تشکر و قدردانی خود را از خدمات شجاعانه، حضور هوشمندانه و جانفشانی‌های همه این عزیزان ابراز نموده و عزت همگان را تحت رهنمودهاي مقام معظم رهبری مدظله العالی در پاسداري از خون شهيدان گرانقدر انقلاب اسلامي، پيشبرد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در برقراري نظم و امنيت در جامعه از درگاه خداوند قادر متعال خواستارم.
 
جلیل حسنی
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال