در مراسمی در بیمارستان امام رضا(ع) صورت گرفت؛
تجلیل از دانش‌آموختگان فعال دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در حوزه سلامت
زمان انتشار: 14 مهر 1399 ساعت 19:28:49
تعداد بازدید: 76
رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان لارستان از دانش‌آموختگان این واحد دانشگاهی که در سنگر مدافعان سلامت مشغول به ایثار و ازخودگذشتگی هستند، تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به همراه برخی از استادان و مسئولان بخش پرستاری با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان لارستان با رئیس و مسئولان بخش‌های مختلف بیمارستان دیدار و از دانش‌آموختگان این واحد دانشگاهی که در سنگر مدافعان سلامت مشغول به ایثار و ازخودگذشتگی هستند، تجلیل کردند.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در این دیدار که در سالن کنفرانس بیمارستان  امام رضا(ع) انجام شد با قدردانی از همکاری‌های این مرکز آموزشی و درمانی با واحد لارستان اظهار کرد: با توجه به اینکه قسمت عمده‌ای از نیازهای درمانی کارکنان نظام سلامت به‌ویژه در بخش کرونا توسط دانش‌آموختگان این واحد دانشگاهی تأمین می‌شود، انتظار می‌رود مسئولان در بیمارستان امام رضا(ع) نهایت همکاری را به‌منظور آموزش هرچه بهتر دانشجویان رشته‌های پرستاری و مامایی انجام دهند.
 
مهدی زارع خطاب به امین والی سرپرست جدید بیمارستان امام رضا(ع) شهرستان لارستان عنوان کرد: با توجه به اینکه در شهرستان لارستان دو دانشکده دولتی پرستاری حضرت زینب(س) و دانشکده پیراپزشکی واحد لارستان به تربیت دانشجویان پرستاری مشغول هستند، انتظار می‌رود دانشکده علوم پزشکی و بیمارستان امام رضا(ع) بدون هیچگونه تبعیض و تفاوتی آموزش عادلانه دانشجویان را در دستورکار خود قرار دهد؛ چراکه بیشتر دانشجویان نهایتاً به‌عنوان پرستارانی خدوم در خدمت نظام سلامت قرار می‌گیرند.
 
وی با اشاره به اینکه تعداد زیادی از پرستاران بخش کرونای بیمارستان امام رضا(ع) از دانش‌آموختگان و فارغ‌التحصیلان واحد دانشگاهی لارستان هستند، بیان کرد: با وجود دانش‌آموختگان مبرز و و فرهیختگان توانمند این واحد دانشگاهی، بسیاری از مشکلات حوزه سلامت در شهرستان لارستان حل شده و با وجود این موضوع که میزان ابتلای شهروندان در ابتدای امر بیشتر از همه شهرستان‌های استان بود؛ اما با درایت مسئولان اجرایی شهرستان و کادر درمانی و بهداشتی منطقه و تلاش‌های نخبگان پرستار این واحد دانشگاهی، این موضوع کنترل شده است به‌شکلی که شرایط این مرکز آموزشی درمانی در مقایسه با سایر بیمارستان‌های استان و کشور بهتر است.
 
لارستان در زمینه مبارزه با ویروس کرونا موفق عمل کرده است
 
رئیس بیمارستان امام رضا(ع) هم با تشکر از حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این بیمارستان تأکید کرد: با یاری خداوند متعال و با درایت و دقت مسئولان مرکز آموزشی و درمان امام رضا(ع)، شهرستان لارستان یکی از شهرستان‌هایی است که در زمینه مبارزه با ویروس کرونا بسیار موفق عمل کرده است.
 
امین والی ادامه داد: با داریت مسئولان و تعهد کاری کارکنان درمانی، امروز حضور در بخش کرونا داوطلبان زیادی داشته است به‌شکلی که تعداد بسیاری از همکاران خواستار خدمت در این بخش هستند.
 
وی اضافه کرد: آموزش دانشجویان رشته‌های پیراپزشکی در دستور کار این مرکز درمانی است و در این زمینه هیچگونه تبعیضی وجود ندارد؛ چراکه همه آنها نهایتاً وارد نظام سلامت شده و خدمت به خلق را سرلوحه کار خود قرار می‌دهند.
 
رئیس بیمارستان امام رضا(ع) خواستار برگزاری جلسات مشترک بین حوزه‌های این بیمارستان و دانشگاه آزاد اسلامی لارستان شد و بیان کرد: بسیاری از مشکلات آموزشی را می‌توان با جلسات متعدد و ایجاد تبادل‌نظر با رویکردی منطقی حل کرد.
 
در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس و هدایایی از تلاش‌های دانش‌آموختگان واحد لارستان که در سنگر مدافعان سلامت در بیمارستان امام رضا(ع) و در بخش کرونای این مرکز درمانی آموزشی مشغول به فعالیت هستند، تجلیل شد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال