چمن مصنوعی و پارک چرخاب «لطیفی» درحال ساخت است
زمان انتشار: 14 آذر 1399 ساعت 16:28:17
تعداد بازدید: 234
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان و شهردار لطیفی از عملیات احداث پروژه زمین چمن مصنوعی و پارک چرخاب این شهر بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لطیفی، صبح روز یکشنبه 9 آذرماه 99 طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان و حیدری شهردار لطیفی ضمن بازدید از روند پیشرفت عملیات احداث زمین چمن مصنوعی واقع در مجتمع اداری، فرهنگی و ورزشی شهرداری لطیفی و عملیات اجرایی فاز ۲ پارک چرخاب، درخصوص توسعه زیرساخت‌های ورزشی در شهر لطیفی با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
 
شهردار لطیفی در این دیدار با بیان اینکه ایجاد بسترهای لازم برای ورزشکاران و ورزش دوستان با هدف تشویق و ترغیب شهروندان به ورزش های همگانی از اولویت‌های اصلی شهرداری لطیفی در چند سال اخیر بوده است، اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی شهر و افزایش سرانه‌های ورزشی در سال‌های گذشته سالن ورزشی استاندارد و مجهز مجتمع اداری، فرهنگی و ورزشی شهرداری لطیفی به بهره‌برداری رسید.
 
وی ادامه داد: در همین راستا و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، عملیات احداث زمین فوتبال چمن مصنوعی در مجتمع شهرداری آغاز شده است و در فازهای بعدی این پروژه نیز عملیات احداث پیست دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی در دستور کار قرار می‌گیرد.
 
حیدری همچنین در پایان ایجاد مسیر ویژه دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی در پارک چرخاب را یکی دیگر از تحقق اهداف شهرداری لطیفی در راستای تشویق و ترغیب شهروندان به ورزش‌های همگانی بر شمرد و خاطرنشان کرد: عملیات تکمیل و تجهیز این پارک با پیشرفت بسیار خوبی در حال انجام است و به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال