با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، فرماندهی سپاه فجر استان و امام جمعه لار،
فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان معرفی شد
زمان انتشار: 10 دي 1399 ساعت 11:20:02
تعداد بازدید: 101
 با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، فرماندهی سپاه فجر استان و امام جمعه لار، فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان معرفی شد.
به گزارش صحبت به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین موسوی خرم امام جمعه لار، اعضا شورای تامین شهرستان، مسئولین، پاسداران، علمای شیعه و سنی، بسیجیان، فرماندهان پایگاه های مقاومت و جمعی از ایثارگران، معتمدین و خیرین، فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان معرفی گردید.
 
در این مراسم که در سالن سرپوشیده شهید فرج الله باقریه واقع در مجموعه فرهنگی ورزشی 9 دی شهر لار برگزار شد؛ فرماندار ویژه لارستان ضمن گرامیداشت روز 9 دی، روز بصیرت و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و فرا رسیدن اولین سالگرد سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی در سخنانی با بیان اینکه شهرستان لارستان با ۵ بخش و 8 شهر از وسیع ترین شهرستان های استان فارس است، افزود: از ویژگی های منحصر به فرد این شهرستان که نه تنها در کشور بلکه در خارج از کشور نام و نشان دارد وجود خیرین و نیکوکاران این منطقه است.
 
جلیل حسنی گفت: رشد و توسعه لارستان بیش از آنکه منابع محور باشد انسان محور است، هدف محور و ناشی از تلاش فراوان افراد خیِر است که همت خود را در راه تلاش برای پیشرفت شهرستان قرار داده اند.
معاون استاندار فارس با بیان اینکه بخشی از زیرساخت‌های شهرستان ناشی از وجود و حضور خیرین عزیز است، خاطر نشان کرد: چنین مردمی با چنین ویژگیهایی که گفته شد، مشارکت جو هستند و در تمامی عرصه ها از جمله بهداشت و درمان، ساخت مساجد و حسینیه ها، اماکن آموزشی، حتی زیرساخت‌ها در حوزه امنیتی، یار مسئولین هستند، به همان اندازه که در راستای کمک به منافع منطقه گام بر می‌دارند و یار دولت هستند.
 
وی در ادامه از خدمات چندین ساله سرهنگ امیر جاهدی فرماندهی سابق تشکر کرد و برای سرهنگ عیسی افسری فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان آرزوی موفقیت نمود.
 
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین موسوی خرم امام جمعه لار، سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر استان فارس، سرهنگ امیر جاهدی فرماندهی سابق و سرهنگ عیسی افسری فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان نیز به ایراد سخن پرداختند.
 
در پایان حکم انتصاب سرهنگ عیسی افسری به عنوان فرماندهی جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان به وی تقدیم و از خدمات سرهنگ امیر جاهدی فرماندهی سابق تجلیل به عمل آمد.
 
پخش کلیپ و اجرای گروه سرود طه از دیگر برنامه های این مراسم بود.
 
 گفتنی است سرهنگ افسری اهل فیروزآباد و پیش از این فرمانده سپاه عشایر استان فارس بوده است.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال