با حضور فرماندار ویژه لارستان و فرماندهی سپاه فجر استان فارس و امام جمعه لارستان انجام شد:
افتتاح و آغاز ساخت چهار طرح فرهنگی ورزشی در لارستان با اعتبار ۷0 میلیارد ریال
زمان انتشار: 10 دي 1399 ساعت 11:23:32
تعداد بازدید: 94
چهار طرح ورزشی و فرهنگی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، فرماندهی سپاه فجر استان فارس و امام جمعه لار با اعتبار ۷0 میلیارد ریال در لارستان افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، بمناسبت 9 دی روز بصیرت و در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، سردار بوعلی فرماندهی سپاه فجر استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین موسوی خرم امام جمعه لارستان، سرهنگ عبدالله زاده مسئول بازرسی سپاه فجر استان، اعضا شورای تامین شهرستان، مسئولین، پاسداران، بسیجیان، فرماندهان پایگاه های مقاومت و جمعی از خانواده معظم شهداء، ایثارگران، معتمدین و خیرین، ۴ طرح فرهنگی ورزشی درلارستان با اعتبار ۷0 میلیارد ریال افتتاح و یا ساخت آنها آغاز شد.
 
 مسئولین ابتدا سالن صالحین شهید ابو مهدی المهندس و باشگاه بدنسازی شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه ورزشی 9 دی روبروی پارک شهر لار را افتتاح کردند.
 
این باشگاه ورزشی که 500 متر مربع زیربنا دارد با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال توسط خیرین با مشارکت سپاه ناحیه لارستان احداث شده است.
 
 در ادامه مقبره و المان شهدای گمنام شهر لار نیز به بهره برداری رسید.
 
 قطر این مقبره ۱۲ متر و ارتفاع آن ۱۰ متر که شامل هشت طاق است که به نیت امام هشتم آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام و الهام گرفته از هشت سال دفاع مقدس می باشد.
 
 برای این طرح معنوی نیز ۱۲ میلیارد ریال توسط خیرین با مشارکت سپاه ناحیه لارستان هزینه شده است.
 
 مسئولین سپس مجموعه ورزشی و چمن مصنوعی سرداران شهید واقع در محله کهویه لارستان نیز افتتاح نمودند. برای اجرای این طرح نیز هشت میلیارد ریال توسط سپاه ناحیه لارستان با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر لار احداث شده است.
 
گفتنی است مساحت زمین این مجموعه که 1800 متر مربع است، توسط خیر حاج رضا علی استوار و وارثین مرحوم حاج محمد جهانشاه اهدا شده است.
 
در ادامه نیز کلنگ آغاز ساخت مرکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج مرحوم حاج احمد قنادی پدر شهید محمود قنادی هم به زمین زده شد.
 
این مرکز نیز قرار است در زمینی به مساحت 2 هز ار متر مربع با زیربنای 720 متر مربع ساخته شود.
برای اجرای این طرح نیز ۴0 میلیارد ریال توسط خیرین با مشارکت سپاه ناحیه لارستان هزینه خواهد شد.
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال