رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از واحد لارستان بازدید کرد
زمان انتشار: 24 بهمن 1399 ساعت 20:48:12
تعداد بازدید: 91
محمدمهدی طهرانچی به همراه برخی از مسئولان سازمان مركزی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فارس و رؤسای کمسیون‌های تخصصی و دیگر رؤسای واحدهای دانشگاهی استان فارس از دانشگاه آزاد اسلامی لارستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، محمد‌مهدی طهرانچی در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، امكانات این واحد دانشگاهی را خوب ارزیابی كرده  و خواستار حفاظت خوب و استفاده بهینه و حداكثری از  امكانات این مجموعه شد.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به دغدغه‌ها و خواسته‌های دانشجویان اظهار كرد: دانشجویان باید  این‌گونه احساس كنند كه خواسته‌های آنان موردتوجه قرار می‌گیرد و توجه به نكات ظریف می‌تواند آنان را در تحصیل و پیشرفت خود مصمم‌تر و مشتاق‌تر كند.
 
طهرانچی با حضور در دانشكده پیراپزشكی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان از امكانات این مجموعه هم دیدار كرد و گفت: مطالبه‌گری دانشجویان بسیار مهم بوده و می‌تواند باعث رشد و پیشرفت دانشگاه شود.
 
وی با حضور در کنار گلزار شهدای جاویدالاثر آرمیده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، با قدردانی از تلاش‌های مستمر همكاران این واحد دانشگاهی بیان كرد: هدف از این سفر علاوه بر شرکت در همایش تقریب مذاهب اسلامی، قدردانی از تلاش‌های همكارانم در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان بوده و در كنار این تشكر لازم است که برخی از نكات و تذکراتی كه باعث بهتر شدن شرایط و وضعیت دانشگاه می‌شود را نیز به همكارانمان اطلاع دهیم.
 
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: دانشجویان و امكانات دانشگاهی، امانت‌هایی هستند كه به دست مسئولان وقت سپرده‌شده، بنابراین مسئولان انقلابی و مؤمن باید در حفظ این امانت بسیار كوشا بوده و در این زمینه نهایت دقت را به كار ببرند.
 
در این دیدار مهدی زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان با ارائه گزارشی از فعالیت‌ها و امكانات موجود در این واحد دانشگاهی از همدلی و صمیمت میان همكاران این واحد دانشگاهی به‌عنوان عاملی مهم در پیشبرد اهداف این واحد نام‌برده و خواستار توجه بیشتر مسئولان دانشگاهی در تأسیس رشته و مسائل آموزشی شد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال