در دیدار مدیر و اساتید مرکز جهاد دانشگاهی لارستان با امام جمعه شهر لار مطرج شد
دفتر خبرگزاری های ایسنا و ایکنا در شهر لار راه اندازی می شود
زمان انتشار: 23 شهريور 1395 ساعت 00:40:24
تعداد بازدید: 688
مدیر و جمعی از اساتید مرکز جهاد دانشگاهی لارستان با حجت الاسلام سید مختار موسوی امام جمعه لار دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش صحبت روز 21 شهریورماه  در این دیدار مدیریت مرکز جهاد دانشگاهی شهرستان لارستان سید حامد شجعان علاوه بر معرفی جهاد دانشگاهی و رشته های این دانشگاه ، دلیل استقرار این مرکز را در شهرستان و منطقه جنوب فارس نیاز جوانان به کسب علم و دانش ،ایجاد اشتغال در جامعه بیان نمود.
 
در ادامه حجت الاسلام سید مختار موسوی امام جمعه شهر لار بر امر آموزش و فراگیری علم و دانش در بین مردم و جوانان تاکید کرد.
 
در پایان این دیدار حجت الاسلام سید مختار موسوی قول همکاری و مساعدت در راه اندازی دو دفتر خبری ایسنا و ایکنا را در مرکز جهاد دانشگلهی لارستان دادند. 
 
لازم به ذکر است که مرکز جهاد دانشگاهی لارستان از سال 1388 در این شهرستان تاسیس و هم اکنون با گذشت 7 سال در قالب بیش از 40 رشته در دوره های کوتاه مدت سه ماهه و شش ماهه فعالیت دارد. از دیگر حوزه های فعالیت جهاد دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران ( خبرگزاری ایسنا ) و حوزه خبرگزاری قرآنی ( خبرگزاری ایکنا ) می باشد که اخبار قرآنی را در حال حاضر به 48 زبان دنیا منتشر می کند.
 
همچنین حوزه خبری ایسپا که همان مرکز افکار سنجی می باشد نیز از فعالیتهای دیگر جهاد دانشگاهی است. علاوه بر این جهاد دانشگاهی دارای موسسه رویان یا همان بانک خون بند ناف رویان می باشد که ایران را در زمره 5 کشور برتر دنیا دارای این فناوری جای داده است.
 
 


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام