ابوطالب روئينا؛ رئيس شوراي اسلامي شهر لار:
اكثر اظهارات آجرلو كذب است!
زمان انتشار: 4 آبان 1390 ساعت 23:35:28
تعداد بازدید: 8479
ابوطالب روئينا نسبت به مصاحبه دكتر آجرلو با نشريه صحبت نو موضع گرفت و اكثر مدعيات وي را كذب خواند.

رئيس شوراي اسلامي شهر لار در گفت وگو با صحبت نو ضمن تاكيد بر توانمندي و تخصص دكتر آجرلو، عدم تدبير مناسب در مواجهه با دستگاه هاي دولتي را پاشنه آشيل شهردار قبل لار عنوان كرد. وي در ادامه ضمن اشاره به تك تك مدعيات آجرلو در مصاحبه مذكور اكثر آنها را تكذيب كرد و موضع اينچنيني يك شهردار در مصاحبه با رسانه ها را مصداق تشويش اذهان عمومي دانست. روئينا همچنين در ادامه گفت وگو با صحبت نو به نكات جالب و عجيبي درباره تحركات زودهنگام انتخاباتي در منطقه لارستان اشاره كرد و گفت: شيطنت هاي انتخاباتي در اين دوره آنقدر زياد شده كه اجماع و اتحاد در اين منطقه اينك ضرورتي غيرقابل انكار است. وي قسمت زيادي از اين شيطنت ها را از جانب مناطقی خارج از لارستان عنوان كرد و افزود: درصورت توافق روي يك يا دو گزينه در انتخابات آتي مي توانيم تمام اين توطئه و شيطنت ها را خنثي كنيم. وي همچنين در پايان اين گفت وگو به دفاع از عملكرد شوراي فعلي پرداخت و بطور خاص از همايش زبان و مردم شناسي لارستان به عنوان يكي از سوابق درخشان و بي بديل اين شورا نام برد. وي ضمن تكذيب رقم هايي كه برخي رسانه ها از هزينه اين همايش مطرح كرده اند خاطرنشان كرد: بطور شفاف بايد بگويم كل هزينه هاي اين ويژه برنامه 256ميليون تومان بود كه به مراتب كمتر از هزينه آسفالت چند صدمتر خيابان فرعي است. گفت و گوي صريح، بي پرده و مفصل صحبت نو با ابوطالب روئينا را مي توانيد در شماره آتي صحبت نو بخوانيد. شماره بيست و دوم اين نشريه 15آبان ماه به روي گيشه مطبوعات مي رود.حمید    منشی

 

کد امنیتی:   
 [26 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
9 آبان 1390   ساعت: 18:46:38

شایسته است از کسانی که در معرفی فرهنگ و زبان لارستان به هر نحو تلاش می‌نمایند تقدیر نمود. نه آنکه آنان را دلسرد کرد و مانعی برای ادامه راهشان شد.

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
9 آبان 1390   ساعت: 13:12:17

پرداختن به مقوله فرهنگ و ویژگی‌های فرهنگی لارستان بزرگ بی‌شک زمینه‌های رشد اقتصادی و توسعه لارستان را فرهم می‌نماید. یکی از راه‌های پرداختن به فرهنگ، برگزاری همایش و سمینار در این خصوص است که نه تنها هزینه برای جامعه محسوب نمی‌گردد بلکه نوعی سرمایه‌گذاری فرهنگی است.

 
لارستانی پیگیر
Iran, Islamic Republic of
9 آبان 1390   ساعت: 00:10:12

از سر کنجکاوی و طی تماس با آقای صبورایی درخصوص هزینه های همایش بین المللی سال 87 ایشان ضمن تکذیب مبلغ 500 میلیون تومانی برای همایش مطرح نمودند که با هیچ پایگاه خبری یا روزنامه ونشریه ای در این خصوص مصاحبه ای انجام نداده اند.

 
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1390   ساعت: 11:07:37

همایشی که برگزار شد بسیار عالی بود. من به عنوان یک شهروند لاری این حرکت را بزرگ را احسنت می گویم. ولی ظاهرا این همایش قطعنامه ای هم داشته است. خواهشمندیم درخصوص قطعنامه همایش هم مواردی توضیح فرمایید.

 
aref
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1390   ساعت: 10:09:20

عدم تدبير مناسب در مواجهه با دستگاه هاي دولتي را پاشنه آشيل شهردار قبل لار عنوان كرد.............اين يعني چي اقاي دكتر ........

 
یک شهروند
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1390   ساعت: 05:53:13

اینقدر که شورا قول ووعده های ... به مردم داد این آقا دروغ نگفت . مگر شما تایید نکردید که دو میلیارد تومان ادارات بدهکار شهرداری هستند .؟ مگر نگفتید که این آقا دکتر است . مگر نگفتید از بین چند گزینه این بهترین بوده است ! مگر نگفتید که این آقا شهر قدیم را از شهر جدید بهتر می کند ! مگر نگفتید ایشان کار زیر بنایی انجام می دهد . مگر نگفتید که طی تحقیقی که انجام داده ا یم مردم لار شهردار غیر بومی می خواهند . می گویید خرج همایش این اندازه شده است..... بروید از حسین صبورایی سئوال کنید.

 
مطلع
Iran, Islamic Republic of
7 آبان 1390   ساعت: 18:12:18

آقایان شورا لطفا بی منطق حرف نزنید ....شما خودتان میگفتید آقای دکتر آقای دکتر چرا صبورائی را که بومی و دلسوز تر از همه بود با ایشان همکاری نگردید و در تمام پیشنهادات ایشان رد می کردید الان 4 ماه دیگر عید نوروز آیا برای ورودی شهر کاری انجام داده اید شما یرای آجر لو از ماشین بیت المال (شهرداری) موافقت نمودید و ..... همکاری می کردید

 
اسد
Iran, Islamic Republic of
7 آبان 1390   ساعت: 15:18:16

آقای روئینا :اظهارات آجرلو آن زمان که مردم می گفتند هم کذب بود ولی شما ب یتوجه به همه مردم شهرتان از او دفاع می کردید. بهتر است کمی با مردم همدل باشید. شهر نیاز به همدلی دارد. با مردم باشید تا مردم از شما حمایت و پشتیبانی کنند.

 
مختار
Iran, Islamic Republic of
7 آبان 1390   ساعت: 15:14:07

این شورادرامور فرهنگی بسیار موفق بوده.امیدواریم در امور عمرانی نیز باتوجه به نیاز بالای شهر چاره ای بیندیشید.

 
varzashkar
Iran, Islamic Republic of
7 آبان 1390   ساعت: 11:14:09

man motajab az amalkard shora mibasham ba dad varzash in shahr namirasah va moshkalat hayatha nadideh migerah ma timhay darim ka dar sateh kashvari ozoor darand vali aman az hamayat aT masolin in shahr khabashon bordah ba mipardazand ba masallah gerash bavar konid hamin masoolan shahr garash baray rashtahay handball va footsal dast o sar mishkoonand va azar hastand baray on hazineh koonand vali motasafaneh inja hata farmandar shahr ham tavajooi ba ona namikoneh.

 
لوگوی دیجیتال