صحبت نو، موضوعات و سوژه های پیشنهادی شما را منتشر میکند
سوژه عکس و فیلم خبری خود را برای ما بفرستید
زمان انتشار: 10 فروردين 1391 ساعت 20:08:42
تعداد بازدید: 5773
بسیاری از مخاطبان، درباره موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ایده هایی دارند که با این روش ، پیگیری آن را به رسانه محول می‌کنند.
برای دستیابی به این هدف: 1- سوژههایی را که تصور میکنید مناسب است در قالب گزارش، مقاله و مصاحبه منتشر شود در مرحله اول عضو بخش خبرنگاران آزاد صحبت نو شوید و سپس از پنل خود ارسال كنيد.
همچنین می‌توانید سو‌ژه‌های پیشنهادیتان را در قالب نظر که در انتهای همین صفحه موجود است برای ما ارسال كنيد.
2- اگر خبر، عکس یا فیلمی دارید که انتشار آن را مفید می‌دانید می‌توانید آن را از پنل خبرنگاری خود ارسال کنید تا به نام خودتان منتشر شود.
2-1- لازم نیست عکسها و فیلمها حتما خبری باشند. مثلا می‌توانید یک اتفاق جالب در محل زندگی یا اطرافتان را برای ما ارسال کنید.
2-2- موارد ارسالی نباید مغایر با اصول اخلاقی و قوانین جاری باشد.
2-3- با ارسال هر گونه متن، تصویر، طرح، ویدیو یا صدا شما موافقت میکنید که حق استفاده از آن را به صحبت نو می‌دهید و سایت می‌تواند در آن هر تغییری بدهد.
2-4-هنگام تهیه مطلب، عکس، یا فیلم و صدا موارد زیر را رعایت کنید
2-5- ارسال آگهی برای این بخش منجر به انتشار آن نمی شود.
برای درج بنرهای خود به بخش تبلیغات مراجعه کنید.
مطالب خود را به زبان و فونت فارسی بنویسید. نام و نام خانوادگی خود را درج کنید. مشخصات فنی حجم فایل عکس ارسالی بیشتر از 1 مگ نباشد نوع فایل jpg, gif, png مشخصات فایل صوتی یا ویدیو را در بخش آپلود فایل قرار دهید.
10MB حداکثر حجم فایل پنجاه مگابایت فایل های: avi, mov, wmv, mp4, mpg, flv, 3gp, wav, mp3, wma چنانچه تمایل ندارید نام شما در سوژه ارسالی یا عکس و فیلم ارسال شده درج شود، به اطلاع ما برسانيد.

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

مسعود خاک زادیه
Iran, Islamic Republic of
4 شهريور 1396   ساعت: 15:51:26

بهداشت، از مهم ترین و اساسی ترین نیازهای انسان همواره مورد توجه سیاست گذاران و مسئولین کشورهای مختلف بوده است. مقوله ای که کمبود آن یک کشور را در تمامی زمینه های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، نظامی و اجتماعی دچار ضعف و حرکت رو به عقب می گرداند. دامپزشکی به عنوان یک رشته کاملا بهداشت محور از مهم ترین ابزارهای کنترل و پیشگیری در بحث امنیت زیستی و سلامت عمومی جامعه به شمار می آید. هرگونه ضعف در اقدامات بهداشتی دامی، سبب بروز خسارات جانی و مالی گسترده در سطح کشورها خواهد نمود به همین دلیل کشورهای پیشرفته همواره دیدگاهی ویژه به امر نظارت دامپزشکی و سلامت دام داشته اند. اکنون صاحب نظران و متفکران عرصه بهداشت و نیز سازمانهای بین المللی به امر اهمیت بهداشت واحد در جهان پی برده اند و شعار یک جهان، یک بهداشت را نه در شعار بلکه در عمل نیز پیاده می کنند. تشویق و تبلیغات گسترده جهانی بر اتحاد بهداشت و یکپارچگی بهداشت انسانی و حیوانات، در حال متقاعد نمودن کشورها به این امر مهم می باشد. که در عمل برخی کشورهای پیشرفته با بررسی های همه جانبه این امر کلیدی را در کشور خود اجرا نموده اند که بر اساس نتایج اعلام شده نتیجه بسیار مطلوبی کسب گردیده است. اخیرا در نامه ریاست محترم سازمان نظام دامپزشکی(دکتر صفری) به وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همین امر اشاره گردید. خوشبختانه با وجود اساتید و مسئولین دلسوز کشور که همواره مصلحت کشور و امنیت زیستی و بهداشت کشور را به هر حرکت سیاسی، سلطه طلبانه و منفعت محور ترجیح می دهند بحث بهداشت واحد در کشورمان نیز مطرح گردید که ان شا الله با تلاش مستمر به نتیجه دلخواه نایل خواهد گردید. بحث مهم دیگری که در نامه دکتر صفری نیز اشاره گردیده بود بحث سیاست ابلاغی مقام معظم رهبری است که تولیت نظام سلامت کشور شامل مباحث سیاست گذاری های اجرایی، برنامه ریزی های راهبردی، ارزشیابی و نظارت می باشد باید توسط وزارت بهداشت صورت گیرد. به زبان ساده کلیه اقدامات بهداشتی بر دوش وزارت بهداشت نهاده شده و تولیت بهداشت کشور را بر عهده دارد. می توان از این امر همان بحث بهداشت یکپارچه فوق را استنباط نمود. در مجموع می توان بحث الحاق دامپزشکی به وزارت بهداشت را نیز بر اساس سیاست ابلاغی رهبری پیگیری نمود.

 
لوگوی دیجیتال