صحبت نو، موضوعات و سوژه های پیشنهادی شما را منتشر میکند
سوژه عکس و فیلم خبری خود را برای ما بفرستید
زمان انتشار: 10 فروردين 1391 ساعت 20:08:42
تعداد بازدید: 4923
بسیاری از مخاطبان، درباره موضوعات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ایده هایی دارند که با این روش ، پیگیری آن را به رسانه محول می‌کنند.
برای دستیابی به این هدف: 1- سوژههایی را که تصور میکنید مناسب است در قالب گزارش، مقاله و مصاحبه منتشر شود در مرحله اول عضو بخش خبرنگاران آزاد صحبت نو شوید و سپس از پنل خود ارسال كنيد.
همچنین می‌توانید سو‌ژه‌های پیشنهادیتان را در قالب نظر که در انتهای همین صفحه موجود است برای ما ارسال كنيد.
2- اگر خبر، عکس یا فیلمی دارید که انتشار آن را مفید می‌دانید می‌توانید آن را از پنل خبرنگاری خود ارسال کنید تا به نام خودتان منتشر شود.
2-1- لازم نیست عکسها و فیلمها حتما خبری باشند. مثلا می‌توانید یک اتفاق جالب در محل زندگی یا اطرافتان را برای ما ارسال کنید.
2-2- موارد ارسالی نباید مغایر با اصول اخلاقی و قوانین جاری باشد.
2-3- با ارسال هر گونه متن، تصویر، طرح، ویدیو یا صدا شما موافقت میکنید که حق استفاده از آن را به صحبت نو می‌دهید و سایت می‌تواند در آن هر تغییری بدهد.
2-4-هنگام تهیه مطلب، عکس، یا فیلم و صدا موارد زیر را رعایت کنید
2-5- ارسال آگهی برای این بخش منجر به انتشار آن نمی شود.
برای درج بنرهای خود به بخش تبلیغات مراجعه کنید.
مطالب خود را به زبان و فونت فارسی بنویسید. نام و نام خانوادگی خود را درج کنید. مشخصات فنی حجم فایل عکس ارسالی بیشتر از 1 مگ نباشد نوع فایل jpg, gif, png مشخصات فایل صوتی یا ویدیو را در بخش آپلود فایل قرار دهید.
10MB حداکثر حجم فایل پنجاه مگابایت فایل های: avi, mov, wmv, mp4, mpg, flv, 3gp, wav, mp3, wma چنانچه تمایل ندارید نام شما در سوژه ارسالی یا عکس و فیلم ارسال شده درج شود، به اطلاع ما برسانيد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام