نامه ی جمعی از مردم بیرم به رئیس جمهور ،استاندار و فرماندار ویژه ی لارستان
زمان انتشار: 7 آبان 1389 ساعت 20:31:18
تعداد بازدید: 3699
جمعی از مردم بیرم در نامه ای به رئیس جمهور ،استاندار و فرماندار ویژه ی لارستان از آنها به خاطر ابقای این بخش در شهرستان لارستان تشکر کردند .

بنا به درخواست بازدید کنندگان سایت و برای رفع هر گونه شبهه تصویر این نامه و بخشی از امضاها در اینجا نمایش داده می شود


 

کد امنیتی:   
 [19 نظر]

گراش فردا
Iran, Islamic Republic of
9 آبان 1389   ساعت: 23:37:51
ماگراشیها به ستوه اومدیم ازوقتی که اصغر حسنی به مجلس رفت همه رو به جون هم انداخت مردم قشنگ داشتن زندگی خودشون رو می کردن همش تقصیر شما لاریهای جسارت نشه خودخواه بود اگه به نفع همدیگه کنار رفته بودید دوباره یه نفر از لار میرفت مجلس درسته که کاری هم نمی کرد ولی خوب مردم رو هم به جون هم نمینداخت ما از ترس نمیتونیم خونه فامیلهامون بیایم لار چون امنیت نداریم نیروی انتظامی هم که خدا پیرشون کنه امنیت رو برقرار نمی کنه تکلیف مردم چیه خدا کنه زودتر اوضاع آروم بشه دانش آموزای گراشی معلم ندارن تکلیف چیه صحبت نو این دفعه رو محض خدا درج کن
 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
9 آبان 1389   ساعت: 15:40:11
خیلی با حالینا/خودتون می نوسید و خودتونم تایید میکنید
 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
9 آبان 1389   ساعت: 12:38:05
ایت الله ایت اللهی حجتی برای اسلام و مسلمین هستند ...
 
مسئولین سریعتر سریعتر
Iran, Islamic Republic of
9 آبان 1389   ساعت: 09:15:19
مسئولین دیگر ادارات چرا زودتر تلاش نمیکنند تا اداره شان معاونت کل شود مثل روسای ادارات بازرگانی و جهاد و.... فرماندار می بایست تمامی اینها را بازخواست نماید .اگر این ادارات سریعتر معاونت کل شود میتوان تا زمانیکه هیچکدام از شهرستان های فارس ویژه نشده اند برای کل شدن اداره شان اقدام کنند .
 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1389   ساعت: 19:05:58
این آقای نماینده اصلا وزن خودراهم نمیداند اخیرا درمصاحبه باجنوب نیوز پس ازبیان شکایت علیه آقای بروجردی بابی ادبی تمام ازحضرت آیت الله العظمی آیت اللهی باعنوان-حجت الاسلام-نام میبرد ...باید به این نماینده گفت:ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست
 
سامان
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1389   ساعت: 18:19:48
چرا بعضي ها اينقدر راحت مي تونند دروغ بگن. يکم هم از خدا بترسند. آقاي مهرابي هيچ وقت نگفته که کارمندهاي لاري در گراش به سر کارشان برگردنند و در اين مورد هيچ حرفي ايشان نزدنند لطفا سخنراني آقاي مهرابي را به نفع خدتان تغيير ندهيد.
 
--
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1389   ساعت: 12:25:43
سانسور عجیب نظرات در وبلاگ گراش فردا:
این وبلاگ مطلبی داره بر علیه آقای مشایی در قسمت نظرات یکی پرسیده این چه ربطی به گراش داره من جواب دادم:
"خوب معلومه. آخه مشایی اون نامه معروف رو به بروجردی نوشته.
یکی نیست بگه مگه اون نامه رو مشایی در مقام رییس دفتر ریاست جمهوری ننوشته؟ مگه این عرف اداری نیست که تصمیمات رییس جمهور از طرف دفترش ابلاغ میشه؟ گیرم که از طرف خودش نوشته یعنی رییس جمهور اگه مخالف باشه نمی تونه این تغییرات رو قبول نکنه؟
یه ذره فکر کنید"
اما این دوستان که منادی آبادانی اوز و بیرم هم هستند این رو تایید نکردند.
البته خوشبختانه به کلی از اوز قطع امید کردند ولی خوب ...
 
گزیده ای ار سخنان حبیب مهرابی
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1389   ساعت: 12:00:47
ایشان پیشنهاد کردند که رییس شورا گراش فتحی برای مذاکره با اوز وبیرم ولارستان در یک منطقه امن و بی طرف با هم گفتگو کنند وپیمان سازش ببندند برای ارتقا لارستان کهن با همکاری نماینده منطقه حسنی
امام جمعه لار جناب آیت اللهی یا نسابه وامام جمعه گراش واوز وبیرم نیز حاضر باشند وپیمان اتحاد ببندند که همه برای ارتقا لارستان کهن تلاش کنند.ایشان در قسمتی از سخنانشان گفت: ما از لارستان خود راجدا نمی دانیم عده ای برای ایجاد تفرقه شایعه می کنند که گراش با لامرد می خواهند دست به همی کنند ولامرد را استان کنند.(من اینجا می گم در لامرد که بودم چنین شایعه ای وجود داشت که می خواهد لامرد استان شود با متصل کردن بخش های لارستان وگاوبندی برای ایجاد پارس شمالی )که این کار مورد خشم همه لارستان کهن است واگر این امر محقق شود (که دور از انتظار است)بدبخت می شویم.. ایشان گفتند باید همه بخش ها با حضور معتمدین شهر برای ارتقا لارستان ودهستان ها وبخش ها بکوشند.فردا مردم گراش بایستی با کارمندان لاری در گراش با احترام ومثل سابق رفتار کنند ومثل قبلا وضعیت منطقه آرام شود.عزیزان لاری امروز لامرد به خدا پیشرفت شایانی کرده وما مردم ایراهستان کهن بازی را داریم می بازیم....و موجب خفت ماست زبر نظر لامرد برویم ......پس همه مردم منطقه خنج وگراش ولارو بخش های اوز وبیرم وجویم وبنارویه وصحرای باغ ودهستان ها باید با امضا کردند.
 
لارستانی
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1389   ساعت: 11:06:04
مردم اوز و بیرم خودشان می خواهند جز لارستان باشند و برای ان تلاش زیاد کردن این نماینده اگر نماینده همه مردم لارستان و خنج و گراش است باید به خاسته مردم عمل کند ما از زحمات اقای بروجردی کمال تشکر را داریم.
 
علی
Iran, Islamic Republic of
8 آبان 1389   ساعت: 11:00:11
ایامیدانید که 500 کارمندلاری درگراش کارمیکنندوسالیانه حدود10میلیاردتومان حقوق ومزایامیگیرند.پس همشهریان عزیزباسخنهای نابجاموقعیت مارادرخطرنیندازید.درفکر500خانواده ونان اورلاری هم باشید
 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام