-
دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان با هنرمندان تئاتر اوز
زمان انتشار: 29 خرداد 1393 ساعت 22:20:03
تعداد بازدید: 699
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان آیدا هاشمی حسینی (سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان) ، رقیه ارشادی( مسئول انجمن نمایش لارستان) ، علیرضا عندلیب ( از فعالان فرهنگ و هنر ) ضمن حضور در محل خانه فرهنگ اوز با هنرمندان عرصه تئاتر (اعضای گروه نمایش ققنوس و میلاد و... ) دیدار و گفتگو کردند.
دراین جلسه حضار به بررسی مسائل و مشکلات هنرمندان تئاتر اوز ، پیشنهاد و تصمیم گیری در خصوص هر چه بهتر برگزار نمودن برنامه های سال جاری و ارتقاء هنر تئاتر این شهر ... پرداختند . در ادامه مسئول انجمن نمایش لارستان نسبت به برگزاری کارگاه های آموزشی به صورت مقدماتی و پیشرفته با حضور اساتید مجرب شهرستان و کشوری، حمایت و تعامل بیشترهنرمندان تئاتر لار و اوز، پیگیری ثبت گروه های نمایشی و پشتیبانی از آنان در حد توان و وظیفه و ... قول مساعد داد.
 
همچنین با اشاره به وجود مشکلات عدیده ، خواستار تعامل و حمایت و پشتیبانی مسئولین شهر جهت بهبود امکانات ، در اختیار قرار دادن مکان فرهنگی جدید برای گسترش بیش از پیش برنامه های فرهنگی هنری شهرستان شد. گفتی است در این جلسه سید مرتضی هاشمی به عنوان مسئول و رابط انجمن نمایش اوز زیر نظر انجمن نمایش لارستان انتخاب شد . در حاشیه این دیدار سرپرست اداره به اتفاق سایرین با حضور در خانه سوداگر از موزه مردم شناسی اوز و خانه رافعی بازدید کردند .


روابط عمومي    فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام