علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان
بازدید معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان از واحد 120 هزار قطعه ای مرغ تخم گذار در روستای احمد محمودی
زمان انتشار: 23 فروردين 1393 ساعت 09:33:03
تعداد بازدید: 2305
معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان از پروژه در حال احداث واحد تولیدی120 هزار قطعه ای مرغ تخم گذار در روستای احمد محمودی بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان به اتفاق مهدی زینلیان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان ،سید حبیب اله موسوی بخشدار جویم و مسئولین ومعتمدین محلی ازپروژه در حال احداث واحد تولیدی 120 هزار قطعه ای مرغ تخم گذار در روستای احمد محمودی بازدید نمود . این واحد تولیدی در زمینی به مساحت 1/5 هکتار با هزینه ای بالغ بر 65 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی ساخته شده است و تاکنون بیش از 90 در پیشرفت فیزیکی را به همراه دارد که تا چند ماه آینده به بهره برداری می رسد. در این بازدید مدیر عامل این واحد تولیدی تخصیص آب و مخابرات را برای این پروژه از فرماندار و مسئولین ذیربط خواستار شد. معاون استاندار وفرماندار ویژه لارستان هم ضمن تقدیر و تشکر از سرمایه گذار این پروژه عظیم، جهت رفع مشکل این واحد تولیدی دستورات لازم را صادر کرد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

حسین
Iran, Islamic Republic of
23 فروردين 1393   ساعت: 20:59:24

به اطلاع همشهریان میرساند که این واحد حدود یک ماه قبل فعالیت خود را انجام داده است.وبیشترین همکاری شبکه دامپزشکی لارستان انجام داده است.

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام