تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
از امتناع كلنگ زنی فرماندار تا استقبال متفاوت اهالي «چغان»
4 شهريور 1394   14:01:51 |  بخش ها > 
از امتناع كلنگ زنی فرماندار تا استقبال متفاوت اهالي «چغان»

در دومین روز از هفته دولت علی اکبر نجیب زاده فرماندار لارستان به همراه مسئولان ادارات برای افتتاح پروژه های عمرانی به بخش جویم سفر کرد. 

به گزارش صحبت در اين سفر حاشیه های جالبی نيز به وجود آمد که خواندن آن خالی از لطف نیست:
 
*فرماندار لارستان در مراسم آغاز پروژه پارک کاروانسرای خواجه ابوالحسن جویم از کلنگ زنی این پروژه امتناع کرد و به حضار گفت: اگر اعتبار پروژه آماده و در حساب طرح باشد کلنگ زنی می کنم درغير اين صورت خير!
 
*علی اکبر نجیب زاده سپس به «چغان» رفت. سفری که با استقبال باشکوه و متفاوت مردم و معتمدین این روستا همراه بود. از حدود یک کیلومتر قبل مردم و معتدمین با نصب بنر و همچنین با در دست داشتن پرچم ایران در گرمای شدید به استقبال فرماندار لارستان آمدند و خودرو فرماندار را تا روستای خود همراهی کردند.
 
*در بدو ورود فرماندار لارستان، اهالی روستا با شور و نشاط خاصی با قربانی كردن گاو و نواختن ساز و دهل از فرماندار استقبال کردند و پس از آن نجیب زاده طرح روشنایی بلوار ورودی روستای چغان را اففتاح نمود و در مسجد جامع این روستا چند ساعتی را در میان مردم حضور یافت و به بررسی مسائل و مشکلات این روستا پرداخت.
 
*معاون استاندار و فرماندار ویژه در اکثر سخنرانی های خود در روستاهای بخش جویم به مسئه توافق هسته ای، انتخابات پیش رو و وحدت مثال زدنی در منطقه لارستان پرداخت و تاکید داشت: اجازه نمی دهم کسی به این وحدت خدشه ای وارد و مردم بخش ها را نسبت به مرکز شهرستان بدبین کند.
 
*سفر فرماندار لارستان به روستاهای بخش جویم تا عصر ادامه یافت و روستای «هرم» پایان بخش سفر علی اکبر نجیب زاده به این بخش بود. وی در اين بازديد زیرسازی و آسفالت معابر روستای هرم، پارک کودک و شبکه داخلی آب روستا را افتتاح کرد. «هرم» اولین روستایی است که تمامی کوچه های آن آسفالت شده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: