تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
نگاهی به کارنامه موفق بازیکنان لاری تیم هندبال بانوان شهید چمران در لیگ برتر ایران
24 بهمن 1395   23:15:35 |  ورزش > 
نگاهی به کارنامه موفق بازیکنان لاری تیم هندبال بانوان شهید چمران در لیگ برتر ایران

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان با داشتن 8 بازیکن لاری توانمند امسال توانست به موفقیتی تاریخی دست پیدا کند و قهرمان ایران شود. این بازیکنان از کوچکترین زمانها و موقعیت ها بهترین نتیجه را بدست آوردند.
 
فاطمه درویش بیگی یکی از بازیکنان لاری تیم شهید چمران است که امسال در چندین بازی  توانست عنوان "خانم گل" را به خود اختصاص دهد.
 
سیده زهره آیت اللهی ضمن داشتن دفاعی بسیار محکم گلهای زیادی را به ثمر رساند.
 
مژگان درویش بیگی توانایی بازی کردن در هر پستی را دارد و بسیار تاثیر گذار در بازی ها ظاهر شد.
 
لیلا کریمی، فاطمه کریمی، پریسا معصومی وفاطمه حسن بیگی علی رغم فرصت های کمی که برای بازی به آنها داده شد تمام کننده های تمام عیار گلهای تماشایی بودند.
 
 زهره شاهین پوری تنها دروازه بان قوی و خوش فکر لاری است که در لیگ حضور دارد .
 
بازیکنان لاری تیم هندبال شهید چمران لارستان امسال برخلاف سالهای گذشته بعد از به پایان رسیدن لیگ به تمرینات خود ادامه دادند و زمانی که ناهید غارسی سرمربی تیم برای تست بچه های لار آمد، تمام بچه ها را از نظر نیروی بدنی آماده دید.
 
ای کاش اشخاص دیگری همچون آقای مسعود راستی بودند که از این بانوان غیور لاری حمایت می کردند وای کاش مربی گری در لار به درجه ای می رسید که ما شاهد حضور مربی لارستانی در راس تیم بودیم. 
 
اکنون نیز انتظار می رود با توجه به کارنامه موفق بازیکنان لاری تیم، به بازیکنان جوان و نوجوان ما بیش از پیش اهمیت داده شود؛ چراکه این بازیکنان با کمترین موقعیت بیشترین کارایی را از خود نشان داده اند.
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: