تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
مصوبه زياد داريم، کی اجرایی می شود؟
14 ارديبهشت 1398   07:31:03 |  اجتماع > 
مصوبه زياد داريم، کی اجرایی می شود؟

یکی از شهروندان با ارسال یادداشتی برای صحبت نیوز از اجرایی نشدن مصوبات در لارستان خنج و گراش انتقاد کرد. در این یادداشت آمده است:

مصوبه زياد داريم حال چه موقع اجرايي شود نميدانم. مثلا مصوبه اجرايي شدن احداث باند دوم جاده جهرم- لار -بندرعباس که ببينيد چند سال است لار- بندر بجايي نرسيده و حتی یک سانتیکتر هم آسفالت نشده. جاده لار-  جهرم هم متوقف است.
 
مصوبه ايجاد دو اداره کل که تاکنون نيز بعد از جشن و پايکوبي اجرايي نشده و چیزی نمانده بود همان اداره کلی را که داشتیم هم از لارستان بگیرند.
 
مصوبه ايجاد اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده براي مناطقي که اداره کل راه و شهرسازي دارند که نميدانم براي لارستان چه تصميماتي در حال اتخاذ است؟
 
مصوبه راه اهن شيراز- جهرم - لار - زاهدمحمود ،قطعه حدفاصل لار زاهدمحمود که بيست سال پيش شروع شده و هر کسی می آید می گوید من کردم  ولي واقعیت این است که هنوز به جايي نرسيده.
 
وعده تاسیس دانشگاه فرهنگيان باز به اين صورت است و خبری از آن نیست. مصوبه منطقه ويژه اقتصادي و بندرخشک مي بينيم که شهرستان همجوار که در 400کيومتري دريا قراردارد، مصوبه بندرخشک براحتي ميگيرد، اما لارستان که در 180کيلومتري ابهاي ازاد و خليج فارس قرار دارد در هاله اي از ابهام است.
 
از انتقال آب خلیج فارس به لارستان کسی خبر دارد؟

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: