تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
بخشدار جدید بخش صحرای باغ لارستان معرفی شد
20 مرداد 1398   16:21:31 |  بخش ها > صحرای باغ
بخشدار جدید بخش صحرای باغ لارستان معرفی شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بخشدار صحرای باغ لارستان معرفی شد. 

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، محمد مظفری و حمید رضا اسدی از دفتر نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، سید احمد قتالی امام جمعه عمادشهر، اسکندری شهردار، اعضا شورای اسلامی شهر و بخش، فرماندهان نظامی و انتظامی، ائمه جمعه و جماعات بخش، جمعی از مسئولین، دهیاران، معتمدین و خیرین، بخشدار جدید صحرای باغ لارستان معرفی شد.
 
در این جلسه شورای اداری که در سالن اجتماعات شهر عمادشهر برگزار شد؛ فرماندار ویژه لارستان در سخنانی خطاب به بخشدار جدید صحرای باغ تاکید کرد: با توجه به ظرفیت های خوب بخش صحرای باغ در حوزه های مختلف، باید بخشدار با هماهنگی و تعامل با امام جمعه و دیگر ارگان ها نسبت به توسعه این بخش تلاش كند و توجه به زیرساخت ها در اولویت کاری بخشدار باشد. حسنی با تاکید بر اینکه انتظار داریم بخشدار جدید تکریم ارباب رجوع، رعایت قانون و حقوق شهروندی را سرلوحه کار خود قرار دهد، اظهار کرد: بخشدار باید از پرداختن به مسایل حاشیه‌ای و تفرقه انگیز پرهیز کند و خدمت به مردم و خوش خلقی و گشاده‌رویی را در اولویت قرار دهد. معاون استاندار فارس تعامل با امام جمعه، روحانیون، علما، نماینده مردم و شوراها، محرومیت زدایی، اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید، پیگیری طرح ها و پروژه های نیمه تمام، تعامل با تمامی گروه ها و احزاب و غیره را از دیگر وظایف بخشدار عنوان کرد.
 
حسنی در پایان سخنانش از احمد دلاور بخشدار سابق تقدیر و برای احمد علمدار بخشدار جدید صحرای باغ هم آرزوی موفقیت کرد. در ادامه حکم انتصاب احمد علمدار بعنوان بخشدار جدید صحرای باغ به وی تقدیم و از خدمات احمد دلاور بخشدار سابق هم با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد. در این مراسم همچنین سید احمد قتالی امام جمعه عماد شهر، نورالدین کشاورز رییس شورای اسلامی بخش صحرای باغ، احمد دلاور و احمد علمدار بخشداران سابق و جدید صحرای باغ هم به ایراد سخن پرداختند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ احمد علمدار بخشدار جدید صحرای باغ اهل و ساکن لار و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم اجتماعی می باشد و پیش از این نیز بخشدار بنارویه بوده است. احمد دلاور نیز به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان منصوب شد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: