تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی
18 دي 1398   06:49:50 |  شهرستانها > لارستان
حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در مراسم عزاداری شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

در پی شهادت اسطوره مقاومت، سردار پرافتخار جهان اسلام؛ سپهبد قاسم سلیمانی، مراسم عزاداری و سینه زنی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه لار، مسئولین، هیئت های مذهبی و قشرهای مختلف مردم لارستان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت شهادت سردار پر افتخار اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، مراسم عزاداری و سینه زنی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه لار، احسان طاهری و احمد دلاور معاونین فرمانداری ویژه لارستان، مسئولان، روحانیون، دسته جات سینه زنی و هیئت های مذهبی و جمع کثیری از اقشار مختلف مردم، در لارستان برگزار شد.
 
شرکت کنندگان در این مراسم، مسیر میدان مدرس تا امامزاده میر علی بن الحسین(ع) شهر لار، سینه زنی سنتی و نوحه خوانی کردند.در طول مسیر همچنین مردم با سر دادن شعارهایی، خشم و انزجار خود را از این اقدام تروریستی نشان دادند.
 
در ادامه پس از نماز مغرب و عشاء در محل امامزاده میر علی بن الحسین(ع) شهر لار، اجتماع شور حسینی و انقلابی مردم لارستان نیز برگزار شد.
 
در این اجتماع هم پس از سردادن شعارهای ضد استکباری توسط مردم و مسئولین، امام جمعه لار در خصوص ویژگیهای شخصیتی سپهبد قاسم سلیمانی مطالبی را بیان کرد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: