تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
دولت 80 میلیارد تومان برای انتقال گاز به بیرم هزینه کرده است
5 خرداد 1399   12:54:02 |   > 
دولت 80 میلیارد تومان برای انتقال گاز به بیرم هزینه کرده است

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: گازررسانی به بخش بیرم بزودی به بهره برداری می‌رسد. 

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در سفر به بخش بیرم، از محل ایستگاه تقلیل فشار گاز این شهر بازدید کرد. حسنی در حاشیه این بازدید گفت: گازررسانی به بخش بیرم در آينده ی نزديك با حضور استاندار فارس به بهره برداری می‌رسد.
 
وی اظهار کرد: گازرساني به بخش بیرم در دو بخش اجراي خط انتقال و اجراي شبكه داخلي شهر و روستا صورت پذیرفته است. فرماندار ویژه لارستان در خصوص خط انتقال و شبكه داخلي گاز بخش بیرم گفت: خط انتقال گاز بیرم به طول 22 کیلومتر بوده است و شبکه داخلی آن شامل اجرای 155 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، احداث و نصب سه ایستگاه تقلیل فشار درون شهری، احداث و نصب دو ایستگاه حفاظت کاتدیک و غیره، همگی با اعتباری حدود 800 میلیارد ریال توسط شركت گاز استان فارس به اتمام رسیده و در مرحله نصب 2900 انشعاب است.
 
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای گازرسانی به شهرها و روستاهای مختلف شهرستان، اظهار کرد: با بهره برداری از عملیات گازرسانی به بخش بیرم، امکان گازرسانی برای بيش از 4 هزار خانوار ساکن در این بخش فراهم می‌شود. گفتنی است در این بازدید همچنین احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، روح الله بامداد بخشدار، حجت الاسلام والمسلمین زندوی امام جمعه بیرم، اعتمادپور رییس شرکت گاز لارستان و اعضا شورای اسلامی شهر و بخش بیرم حضور داشتند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پايگاه خبري تحليلي صحبت - خبر و تحليل تحولات جنوب ايران می باشد.

آدرس: